Kdy a kde dávají Harry Potter

Filmová sága Harry Potter si získala po celém světě miliony fanoušků. Není tak divu, že se každoročně objevuje i na televizních obrazovkách. Na jakých stanicích můžete některý z dílů Harryho Pottera naladit na vaší televizi, a kde lze filmy kdykoliv shlédnout online? To vám prozradíme v následujících řádcích. 

Harry Potter TV program

Vzhledem k míře popularity filmů ze světa Harryho Pottera je můžete naladit hned několikrát do roka na různých televizních stanicích. Přestože už byl film v letošním roce několikrát odvysílán, další vysílání je například v programu televize HBO a HBO 3 během října. S velkou pravděpodobností se objeví také v hlavních vysílacích časech během vánočních svátků.

Harry Potter obsazení

Harry PotterDaniel Radcliffe
Hermione GrangerováEmma Watson
Ron WeasleyRupert Grint
Albus BrumbálRichard Harris (1.-2. film), Michael Gambon (3.-8. film)
Severus SnapeAlan Rickman
Lord VoldemortRalph Fiennes
Rubeus HagridRobbie Coltrane
Ginny WeasleyováBonnie Wright
Draco MalfoyTom Felton
Lenka LáskorádováEvanna Lynch

Kde film Harry Potter sledovat online

Pokud se vám nechce čekat, až některá z televizních stanic zařadí některý z dílů Harryho Pottera do vysílání, film si můžete pustit na některé ze streamovacích služeb a internetových televizí. Pustit si ho můžete v případě, že si platíte předplatné streamovací platformy HBO Max, ke stažení či půjčení je k dispozici na portálech iTunes, Google Movies, O2TV a Rakuten. 

O čem je film Harry Potter

Filmová série sleduje příběh Harryho Pottera, osiřelého chlapce, který žije u svých příbuzných Darsleyových po smrti svých rodičů, známých kouzelníků. Jeho život je plný týrání a ponižování, a co víc – nemá nejmenší tušení o svém kouzelnickém původu. Jeho osud se však změní v den, kdy obdrží pozvání na Bradavickou školu čar a kouzel.

Harry je odveden do Bradavické školy, kde se dozvídá, že je v kouzelnickém světě slavný, jelikož jako malé dítě přežil smrtelný útok od mocného temného čaroděje Lorda Voldemorta. V Bradavicích se spřátelí se s Hermionou Grangerovou a Ronem Weasleyem.

Hlavním zápletka prvního filmu se točí kolem pokusu o odcizení tajemného kamene mudrců, který v sobě skrývá velkou moc a nachází se hluboko ve škole. Harry a jeho přátelé objeví, že je kámen v ohrožení, protože Voldemort by mohl získat svou bývalou sílu, pokud by se mu to podařilo. Film sleduje dobrodružství Harryho, Hermiony a Rona, jak procházejí různými kouzelnickými nástrahami a hádankami, které brání vniknutí do místnosti, kde je kámen mudrců ukryt. Film Harry Potter zavádí diváky do světa magie a zdůrazňuje hodnotu přátelství a odvahy.

Uživatelské ohlasy na film

Filmy Harry Potter slavily u diváků i kritiků mimořádné úspěchy. Staly se jednou z nejvýdělečnějších filmových sérií všech dob. Každý film měl obrovskou návštěvnost a vydělával miliardy dolarů po celém světě a mnoho filmů získalo pozitivní recenze od filmových kritiků, kteří je cení zejména za vizuální efekty, herecké výkony, věrnou adaptaci knižního materiálu a atmosféru kouzelnického světa. Knižní série Harryho Pottera měla již na začátku masivní fanouškovskou základnu, což se přeneslo i do filmové světa. O spokojenosti diváků napovídá například výborné hodnocení filmů na portálu csfd.cz, kde se hodnocení všech filmů pohybuje v červených číslech.

Nejčastější otázky

Nejčastější otázky o Harry Potter

Zdeněk MatuškaZdeněk Matuška

Zdeněk Matuška

Aktualizováno: 21. 12. 2023

Jmenuji se Zdeněk Matuška a jsem vášnivým milovníkem filmů a seriálů. Můj hluboký zájem o svět televize mě přivedl k tomu, abych se stal součástí týmu na webu tvpoke.cz, kde sdílím svůj pohled na aktuální TV programy. Nejenže sleduji pořady na různých televizních kanálech, ale jsem také velkým fanouškem streamovacích platforem. Proto jsem si dal za úkol udělat kvalitní srovnání a recenze všech dostupných streamovacích služeb. Sledujte mé články, pokud chcete být v obraze co se týče novinek v oblasti televizního a streamového obsahu.

Podobné články

Kdy a kde dávají film Dannyho parťáci

Kdy a kde dávají film Dannyho parťáci

Přestože první díl dnes již kultovní filmové série Dannyho parťáci vyšel už v roce 2001, stále patří mezi nejpopulárnější krimi komedie. Kdy můžete film naladit na televizních obrazovkách, a kde ho kdykoliv shlédnout online? Dannyho parťáci TV program Vzhledem k vysoké popularitě a celkem třem dílům můžete Dannyho parťáky naladit na televizních obrazovkách hned několikrát…

Kdy a kde dávají Einstein: Případy nesnesitelného génia

Kdy a kde dávají Einstein: Případy nesnesitelného génia

Pokud patříte mezi fanoušky amerického krimiseriálu Mentalista nebo německého seriálu Einstein, ale nedáte dopustit ani na původní českou tvorbu, rozhodně si nenechte ujít český seriál Einstein: Případy nesnesitelného génia. Tato krimikomedie, která si vysloužila už druhou řadu, pobaví celou rodinu.  Einstein TV program V současné době televize Prima vysílá již druhou řadu komediálního seriálu Einstein:…

Kdy a kde dávají Jamese Bonda

Kdy a kde dávají Jamese Bonda

James Bond patří bezpochyby patří mezi nejznámější filmové série, a do roku 2021 vzniklo už úctyhodných dvacet jedna celovečerních filmů. Ať už nedáte dopustit na Jamese Bonda v podání Seana Conneryho, Pierce Brosnana nebo Daniela Craiga, prozradíme vám, kdy a kde je můžete shlédnout. James Bond TV program Vzhledem k tomu, že filmová série obsahuje…

Kdy a kde dávají Ordinaci v růžové zahradě 2

Kdy a kde dávají Ordinaci v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě už patří mnoho let mezi nejpopulárnější nekonečné seriály u nás. Zajímavé lékařské prostředí a komplikované vztahy vysloužily seriálu celkem dvacet řad. Kdy dávají Ordinaci v růžové zahradě 2 v televizi a jak si ji pustit online? Ordinace v růžové 2 zahradě TV program Vzhledem k tomu, že televizní vysílání Ordinace v…