Kdy a kde dávají Einstein: Případy nesnesitelného génia

Pokud patříte mezi fanoušky amerického krimiseriálu Mentalista nebo německého seriálu Einstein, ale nedáte dopustit ani na původní českou tvorbu, rozhodně si nenechte ujít český seriál Einstein: Případy nesnesitelného génia. Tato krimikomedie, která si vysloužila už druhou řadu, pobaví celou rodinu. 

Einstein TV program

V současné době televize Prima vysílá již druhou řadu komediálního seriálu Einstein: Případy nesnesitelného génia. Nejnovější díl můžete naladit každou středu v hlavním vysílacím čase 20:15 hodin. 

Einstein obsazení

Prof. PhDr. Filip Koenig, Ph.D.Vojtěch Kotek
Kpt. Mgr. Lenka VrabcováAnna Polívková
Mjr. Mgr. Ivan UrbanPavel Zedníček
Npor. Bc. Soňa SvobodováEva Podzimková
Prof. PhDr. Kamila Koenigová, Ph.D.Veronika Freimanová
Mgr. Lee KwonDuy Anh Tran
Kryštof VrabecJan Lachnit
MUDr. Pavel HrubýViktor Braureiter
David HanákRoman Zach
Karolína UrbanováPerla Kotmelová

Kde sledovat seriál Einstein online

Pokud vám některý z nejnovějších dílů utekl, nebo chcete shlédnout první řadu, která momentálně není zařazena do vysílání, seriál si můžete pustit online. Ke shlédnutí je k dispozici na streamovací službě Prima Plus, a to buď zdarma (SD), v rámci předplatného za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam).

O čem je seriál Einstein: Případy nesnesitelného génia?

Seriál Einstein: Případy nesnesitelného génia nás zavede do života 33letého profesora Filipa Koeninga (Vojtěch Kotek), který se údajně pyšní genetickým spojením s Albertem Einsteinem. Bohužel zdědil nejen genialitu, ale i dědičnou Huntingtonovu chorobu. S tímto neúprosným časovým limitem se Filip rozhodne žít svůj život naplno.

Svůj osud si však zkomplikuje tím, že se během lékařské prohlídky pokusí ukrást léky, které by mu mohly prodloužit dobu, kterou má k dispozici. Za tento pokus je zatčen a poslán do vězení. Tam však začne příběh nabírat neočekávaný směr, když se Filip nechtěně zaplete do vyšetřování brutální vraždy.

Když se ukáže, že Filip má mimořádný analytický a deduktivní talent, který zdědil po svém slavném prapradědovi, šéf kriminálky mu nabídne možnost spolupráce jako na pozici konzulta složitých případů. Filip, byť velmi nerad, přijímá tuto nabídku, protože si uvědomuje, že jeho genialita může být klíčem k rozplétání složitých kriminalistických záhad. Tím začíná jeho nový život jako konzultanta kriminálky, kde se musí vyrovnávat nejen se složitými případy, ale i s vlastní nemocí, která mu neúprosně odpočítává čas.

Uživatelské ohlasy na seriál

Přestože se seriál dočkal druhé řady, mezi diváky se bohužel setkal spíše s chladnou odezvou. Na portálu CSFD.cz se většina dílů pohybuje v modrých číslech (kolem 50 %), a to jak v případě první, tak druhé řady. Na druhou stranu si mnoho diváků chvílí komediální stránku seriálu.

Nejčastější orzáky Einstein: Případy nesnesitelného génia

TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 3. 1. 2024

Jsme tým filmových nadšenců a expertů na streamovací služby, skládající se ze Zdeňka, Honzy a Ondry. Naše vášeň pro filmový průmysl a neustálé sledování nejnovějších trendů v oblasti streamování nás spojuje v jedinečný tým, který je zde, aby vám přinášel nejčerstvější informace z filmového průmyslu a odborné recenze streamovacích služeb.

Podobné články

Kdy a kde dávají film Dannyho parťáci

Kdy a kde dávají film Dannyho parťáci

Přestože první díl dnes již kultovní filmové série Dannyho parťáci vyšel už v roce 2001, stále patří mezi nejpopulárnější krimi komedie. Kdy můžete film naladit na televizních obrazovkách, a kde ho kdykoliv shlédnout online? Dannyho parťáci TV program Vzhledem k vysoké popularitě a celkem třem dílům můžete Dannyho parťáky naladit na televizních obrazovkách hned několikrát…

Kdy a kde dávají Jamese Bonda

Kdy a kde dávají Jamese Bonda

James Bond patří bezpochyby patří mezi nejznámější filmové série, a do roku 2021 vzniklo už úctyhodných dvacet jedna celovečerních filmů. Ať už nedáte dopustit na Jamese Bonda v podání Seana Conneryho, Pierce Brosnana nebo Daniela Craiga, prozradíme vám, kdy a kde je můžete shlédnout. James Bond TV program Vzhledem k tomu, že filmová série obsahuje…

Kdy a kde dávají Ordinaci v růžové zahradě 2

Kdy a kde dávají Ordinaci v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě už patří mnoho let mezi nejpopulárnější nekonečné seriály u nás. Zajímavé lékařské prostředí a komplikované vztahy vysloužily seriálu celkem dvacet řad. Kdy dávají Ordinaci v růžové zahradě 2 v televizi a jak si ji pustit online? Ordinace v růžové 2 zahradě TV program Vzhledem k tomu, že televizní vysílání Ordinace v…

Kdy a kde dávají Hobita

Kdy a kde dávají Hobita

Patříte mezi milovníky Tolkiena a adaptací jeho díla na filmovém plátně? Pak si rozhodně nenechte ujít Hobita, nejnovější součást filmového světa Pána prstenů. Prozradíme vám, kdy a kde toto oblíbené fantasy naladit v televizi i streamovacích službách.  Hobit TV program Hobit se podobně jako sága Pán prstenů pravidelně objevuje na televizních obrazovkách. Tento rok můžete…